KURUMSAL

Hakımızda

2024 Büyük ve Küçük Baş Canlı Kurban Satışlarımız Başlamıştır. Almış Olduğunuz Kurbanlıklarızı Dilerseniz Bayrama Kadar Sizin Yerinize Ücretsiz bakıyoruz. Biz İşimizi Dürüst ve Kaliteli Yapıyoruz. En Son Teknolojili Parçalama Makinalarımız ile Daha Hızlı, Güvenli Bir Şekilde, Detaylı ve Adîl Bir Biçimde Hisseleme İşlemi Yapıyoruz ve Kendi Gelemeyen Müşterilerimizin Hisselerini 2. Gün Adrese Teslim Ediyoruz. Sizin Yerinize Her Şeyi Düşündük..

- Hayvanlarımız Yerli, Aşılı ve Veteriner Kontrollüdür, Tamamen Doğaldırlar
- Kapalı Alanımızda, profesyonel ve Tecrübeli Ekip, Hijyenik bir ortamda Kesim Yapılmaktadır
- İsteğe Göre Paylara Ayırıp, Paketleme Yapılabililir, Uygun Ödeme Fırsatları

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslimat ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Anadolu Besicilik  gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 • % 100 Doğal Beslenme
 • Çevreye Duyarlı
 • İslami Koşullara Uygun Kesim
 • Nakliye Hizmeti

Misyon - Vizyon

Müşterileri tarafından daima tercih edilen,müşterilerini iş ortağı olarak kabul eden,çalışanlar için değer ortaya koyan, faaliyet gösterdiği sektörde güven veren ,sürdürülebilir ve karlı bir şirket inşaa etmek.

İçinde bulunduğumuz faaliyet alanlarında, çözüm ortağımızın ve müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini öncelikli hedef koyarak, kalite anlayışında mükemmel olmak ve hep mükemmel kalmaktır.

Uzun süredir bu sektörün içerisinde yer alarak geleceğe uygun ve modern teknoloji ile istenen alanların üretimler yapıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ederek çalışmalarımızı bu alanda profesyonelce yürütmeye çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimiz ile çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Dini Vecibemiz Kurban

 • % 100 Doğal Beslenme

  Tamamen doğal besi yemleri verilmiş olup iğne,küspe ve benzeri maddeler kesinlikle verilmemiştir.

 • Çevreye Duyarlı

  Derilerinizi dilerseniz istediğiniz hayır kurumuna bağışlıyoruz.Çevre temizliği ve ekolojik dengenin korunması için gerekli tedbirler alınmıştır.

 • İslami Koşullara Uygun Kesim

  Kesilecek kurbana acı çektirmeden işin ehli kesim ekibi tarafından modern ve hijyenik mezbahanemizde kesim işlemi süratli bir şekilde yerine getirilmektedir

Tıkla Ara
× Whatsapp