Büyükbaş 30-35kg

Biz Sizi Arayalım

  Kurbanlık Büyükbaş 30-35kg

  Firmamızın düzenlemiş olduğu kurban kesim ve satış organizasyonu 2020 kurbanlık hisse fiyatları belli oldu.

  Kurbanlık hisse organizasyonumuzda Et entegre, perakende şubelerimiz, Çiftliğimiz ve İnternet sayfamızdan bize müracat eden müşterilerimizin başvuruları çerçevesinde 7 şer kişilik gruplar oluşturularak kurban sahipleri belirlenmektedir.Kurbanlıklar müşterilerimize  taahhüd edilen belirli kg arası (belirli kg altına düşmeyecek ) olacak şekilde seçilerek kurban sahiplerine bilgi verilmektedir.Kurbanlıklar kurban bayramının 1. gününe kadar dinlendirilerek çiftliğimizde beslenmektedir.

  Kurbanlık Kesim

  Kesimi takip etmek isteyen kurban sahiplerine bayramının 1. günü için randevu oluşturularak kesim ve teslim saatleri bildirilerek kesim alanında hazır bulunmaları istenmektedir. Kesim işleminde müşterilerimiz herhangi bir işlem yapmadan sadece kurbanlıklarını teslim almaktadırlar. 

  Vekalet

  Herhengi bir nedenle kurban kesimine refakat edemeyecek olan müşterilerimiz vekalet yoluyla kurbanlarını kestirebilmektedirler. Vekaletleriniz sipariş anında alınmaktadır.

  Kesim anı çekilen videolar sizlerle paylaşılmaktadır.

  Teslimat

  Adrese teslimini yapacağımız kurban hisseleriniz kargas halinde en az 8 saat soğuk hava depolarında dinlendirilmekte, sonrasında 7 hisseye bölünerek hijyenik şartlarda paketlenmektedir. Kurban paketleriniz soğuk zincir bozulmadan soğutuculu araçlarımızla 2. gün adreslerinize teslim edilmektedir.

  Tıkla Ara
  × Whatsapp